Marka Meizu powraca do Polski. Pierwsze smartfony już w kwietniu

Maxcom ogłosił, że będzie jedynym i oficjalnym dystrybutorem smartfonów Meizu na polskim rynku. Nie jest to debiut, ponieważ już kilka lat temu chińska marka była obecna w Polsce, ale ówczesny dystrybutor wycofał się i od tego czasu na tej płaszczyźnie nic się nie zmieniało.

Powrót Meizu zapowiadano już pod koniec 2017 roku, ale jak widać nie miało to miejsca, a dystrybutor, chyba zrezygnował z dalszych starań. Dziś jednak Maxcom ogłosił, że nawiązał współpracę z Meizu Telecom Company Limited i to oni przejmują obowiązki dystrybucji urządzeń tej marki na terenie Polski.

Z początkiem drugiego kwartału w naszej ofercie pojawi się nowa marka telefonów komórkowych. Początkowo smartfony Meizu będą dostępne w sieciach handlowych oraz sklepach telekomunikacyjnych. Z czasem trafią one też do oferty operatorów komórkowych, a w przyszłości na rynki zagraniczne. Do końca 2018 r. planujemy sprzedać ponad 100 tys. smartfonów nowej generacji marki Meizu – mówi prezes Maxcom, Arkadiusz Wilusz.

Nie ma jednak większych konkretów i jakie modele mogą pojawić się już w przyszłym miesiącu. Być może będą to niedawno zaprezentowane modele jak Meizu Pro 7, czy Meizu M6.

Źródło: Telix

News został wyświetlony od 18.08.2023 już 705 razy.