in

Android VR nadchodzi. Prezentacja nastąpi już na Google I/O

Od kilku dni krążą pogłoski, że Google być może przygotowuje się do zaprezentowania własnego zestawu Android VR

Od kilku dni krążą pogłoski, że Google być może przygotowuje się do zaprezentowania własnego zestawu Android VR na zbliżającej się konferencji I/O. Chodzi o samodzielny zestaw okularów, z własnym procesorem, wyświetlaczem oraz systemem operacyjnym. Teraz logując się do Konsoli programisty Google Play jeden z użytkowników zauważył nową kartę, obok znanych już Android Wear, Android TV i Android Auto. Zgadłeś, nowa kartą jest „Android VR”. Niestety Google już ją usunęło, ale w Internecie nic nie ginie.

Większość informacji na temat Androida VR pochodzi od Peter’a Rojas’a, który zdecydowanie twierdzi, że zestaw zostanie zaprezentowany już w przyszłym tygodniu. Twierdzi on również, że „Android VR będzie lepsze niż Gear VR od Samsunga, ale nie tak dobre jak HTC Vive lub Oculus Rift”. Potwierdza także, że jest to autonomiczne urządzenie. Tak więc wszystko wskazuje, że wszystkie szczegóły poznamy już 18 maja na konferencji Google I/O.

Android VR will definitely be announced next week, and from what I’ve heard will be less powerful than the Vive or Rift.

— Peter Rojas (@peterrojas) 11 maja 2016

Źródło: Twitter, Android Police

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments