in

Czego potrzebujesz, aby zagrać w Pokemon GO?

To, że w normalny sposób na chwilę obecną nie możemy pobrać Pokemon GO w naszym kraju oraz wielu innych regionach z Google Play wie chyba każdy zainteresowany. Jest jednak sposób na instalację gry z pliku APK bez względu na lokalizację. Warto też pamiętać, żeby nie instalować jej z nieznanych źródeł, ponieważ odkryto już zainfekowane pliki, które zarażają nasze urządzenie. Wielu zastanawia się też czy Pokemon GO zadziała na ich smartfonie czy tablecie, a więc już śpieszę z odpowiedzią jakie są wymagania.

Oto czego potrzebujesz, aby zagrać w Pokemon GO:

Android 4.4 i nowszy. Tak więc musisz mieć urządzenie z KitKatem lub nowszym systemem Google. Niantic – firma, która opracowała Pokémon Go – mówi, że będzie wspierać Android 7.0 Nougat po oficjalnym wydaniu jeszcze w tym roku. Brak procesora Intel. Zła wiadomość dla posiadaczy urządzeń z wnętrzem tej firmy jak smartfony i tablety ASUS lub Dell. Nie są one po prostu obsługiwane. Nie jest to zbyt fajne, ale podobno już powstała petycja, która ma na celu zmianę tej sytuacji.

Bardzo dobre połączenie z Internetem. Pokemon GO nie działa bez połączenia z siecią i bez tego nie będziemy mieć możliwości gry. Więc miej oko na wykorzystanie danych i planu danych. Usługi GPS i lokalizacji: Pokémon Go musi również wiedzieć, gdzie jesteś. Bez włączenia tych usług nie ma nawet szans na grę.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments