Błąd Pokemon GO dodaje do kolekcji innego Pokemona niż został złapany

pokemongo_logo8Według wielu doniesień od graczy Pokemon Go w serwisie Reddit, odkryto nowy błąd, który jest przyczyną przekształcania stworków po tym, jak zostaną one schwytane przez użytkownika. Kilku z nich skarży się, że po przechwyceniu Pokemona do PokeBall’a dzieją się dziwne rzeczy. Gra wyświetla pewnego Pokemona, a do kolekcji zostaje dodany zupełnie inny.

Niektórzy użytkownicy donoszą, że złapania Caterpie spowodowało dodawane do kolekcji Charizarda, podczas gdy inne zostali wprowadzani w błąd, wykorzystując swoją ostatnie PokeBall’e na rzadkie okazy, a w rzeczywistości dodano do ich kolekcji powszechne Pokemony. Jeśli są to darmowe PokeBall’e to można to jeszcze przeżyć, ale dla osób kupujących je za prawdziwe pieniądze może to być lekkie rozczarowanie.

pokemongo_pikachu_ewol

W miniony weekend pojawiła się ważna aktualizacja Pokemon go na systemy iOS i Android, która wprowadzała kilka zmian – usunięcie łapek dla najbliższych Pokemonów czy też bardziej zrównoważone uszkodzenia bitwy, możliwość edycji swojego awatara, jak i również poprawę wydajności i stabilności oraz usunięcie niektórych błędów.

Wraz z tym Niantic zablokowało zlikwidowane mapy innych producentów, które ujawniła lokalizację Pokemonów w okolicy.

Źródło: PhoneArena, Reddit

News został wyświetlony od 19.11.2023 już 778 razy.