Brainly, czyli dawne Zadane.pl

W czasach, kiedy chodziłem portalu takiego jak zadane.pl jeszcze nie było, a co dopiero mówić o aplikacji. Brainly to dobrze znany uczniom wszystkich szkół portal, gdzie znajdziemy odpowiedzi na praktycznie wszystkie zadania. Sami także możemy odpowiadać i zdobywać punkty. Aplikację pobierzemy bezpłatnie z App Store oraz Google Play.

Serwis po zmianie nazwy stał się ogólnoświatowym hitem i korzystanie z niego regularnie ponad 40 milionów nastolatków z całego świata. Zadawanie pytań kosztuje nas punkty, które gromadzimy poprzez odpowiadanie innym osobom na ich zadania. Oczywiście otrzymamy punkty tylko za poprawną odpowiedź, dlatego zawsze pamiętaj o podziękowaniu innym za rozwiązanie twojej zagadki.

Aby nie dublować pytań najpierw najlepiej skorzystać z wyszukiwarki wpisując frazy związane z twoim pytaniem. Odpowiedzi są udzielane średnio w 10 minut. Znajdziemy tu zagadnienia z wszystkich przedmiotów m.in. języka polskiego, angielskiego, matematyki, historii, biologii czy chemii. Z Brainly korzystać mogą uczniowie podstawówki, gimnazjum oraz technikum czy liceum.

Na swoim profilu możesz gromadzić punkty oraz zdobywać rangi. Widoczne tam są także udzielone odpowiedzi i dziedziny w jakich najwięcej pomogliśmy.

News został wyświetlony od 12.12.2023 już 855 razy.