Czy dziś dowiemy się jak wygląda Apple Car ?!

applecar_mtCzy w końcu dowiemy się jak wygląda pojazd, który podobno Apple przygotowuje już od dawna w swoich „tajnych” garażach nieopodal Cupertino? Spekulacje na ten temat nie mają końca i co kilka dni pojawiały się nowe plotki, domysły, „przecieki” o Apple Car.

Check back tomorrow to see if we found the #AppleCar. #MTAppleCar pic.twitter.com/TeRIJzDHnh

— Motor Trend (@MotorTrend) 13 kwietnia 2016 Motor Trend umieszczając tweet’a, a raczej tweet’y sugeruje, że dziś pokaże właśnie jak będzie wyglądał samochód, na który czeka cały świat. W tych postach jest wiele niejasności, więc możemy się tylko domyślać co MT chce nam zaprezentować właśnie dziś. Każdy z wpisów zawiera hasztag #MTAppleCar, więc może to być tylko koncepcja Apple Car stworzona przez Motor Trends i nie ma nic wspólnego z firmą Apple. Wpisy sugerują również, że będzie to samochód w pełni elektryczny, czyli konkurent dla Tesli. #MTAppleCar or Tesla?src=hash">#Tesla #Model3? Find out on 4/14. pic.twitter.com/5MC5ejDmql — Motor Trend (@MotorTrend) 14 kwietnia 2016

Każdy z postów zawiera różne szkice jak mogłoby wyglądać auto od Apple. Teraz musimy tylko poczekać co zaprezentuje nam Motor Trend. Nastąpi to zapewne dziś wieczorem. Po więcej szczegółów zapraszam jeżeli tylko będę wiedział coś więcej.

Is THIS the #AppleCar? Find out tomorrow, 4/14. #MTAppleCar pic.twitter.com/3tOzN0vNy6

— Motor Trend (@MotorTrend) 13 kwietnia 2016

Wpis został zobaczony od 10.12.2023 już 808 razy.