Czy to możliwe, że ludzie wywiercili gniazdo na słuchawki w swoim iPhone 7?

ip7_wiertarkaKilka dni temu wspominałem, że Apple zamiast gniazda minijack w iPhone 7 umieściło kawałek plastiku, który jest prawdopodobnie odpowiedzialny za akustykę. Wczoraj mogliście również przeczytać właściwy powód, dlaczego firma zdecydowała się na jego usunięcie (więcej przeczytacie tutaj). Przy okazji tak rychłego pozbycia się jednego z ważniejszych ogniw każdego smartfonu, którym jest gniazdo słuchawkowe 3.5 mm pojawiało się mnóstwo żartów.

Jeden z nich (co nie jest zaskoczeniem) możemy zobaczyć na kanale TechRax. Możemy w nim zobaczyć jak w prosty sposób można samemu zrobić sobie gniazdo słuchawkowe 3.5 mm przy pomocy wiertarki. Oczywiście każdy, kto zna specyfikę tego kanału uzna to za żart. Osoby trzeźwo myśląca od razu będzie wiedziała, że jest to „trolling”.

Znalazły się również osoby, które posłuchały tej cennej rady. Nie chce mi się jednak również wierzyć w prawdziwość komentarzy pod filmem, ale kilka z nich możemy poddać wątpliwości. Raczej skłaniałbym się ku teorii, że jest to zabawna odpowiedź na ten żart ze strony TechRax. Nie chce mi się wierzyć, że znalazły się osoby, które uczyniły ze swoich nowiutkich iPhone’ów 7 najdroższy przycisk do papieru.

Polecam poczytać komentarze pod filmem, choć wiadomo, że większość (jak nie wszystkie) to czysty trolling.

https://www.youtube.com/watch?v=5tqH-Un9SFU

Artykuł został zobaczony od 04.12.2023 już 366 razy.