Drużyna LOTOS – walcz o rabaty, piłki oraz koszulki Reprezentacji Polski

druzyna lotosJak wszyscy wiemy wielkimi krokami zbliżają się Mistrzostwa Europy we Francji, w których wystąpi również nasza reprezentacja. Oficjalnym jej sponsorem jest Grupa LOTOS, która przygotowała specjalną grę, gdzie mamy możliwość wygrania wielu atrakcyjnych nagród dla kibiców piłki nożnej. Zasady gry są bardzo proste, a codziennie można zgarnąć rabaty na paliwo na stacjach Lotos, co tydzień do wygrania będą koszulki oraz piłki z autografami polskich zawodników. Grę Drużyna LOTOS znajdziemy w Google Play, Windows Store oraz App Store.

Po pierwsze musimy wybrać czy od razu grać o „najwyższe cele”, czyli o nagrody lub potrenować z komputerem. Niezależnie, który tryb rozgrywki wybieramy gra polega na pokonaniu przeciwnika. Do dyspozycji mamy 6 pionków, którymi musimy dosłownie wbić piłkę do bramki. Gra toczy się do dwóch strzelony przez ciebie lub oponenta goli. Przed każdą rozgrywką możemy wybrać jedno z trzech ustawień początkowych.druzyna lotos1

Za każdy wygrany mecz otrzymujemy 3 punkty, które liczą się do dziennego lub tygodniowego rankingu. Aby rozpocząć rozgrywkę z innymi musimy zalogować się za pomocą adresu e-mail lub konta Facebook. Dodatkowo swoje pionki możemy ozdobić wizerunkami prawdziwych piłkarzy jak Krychowiak, Szczęsny, Lewandowski czy Glik. Ta przyjemność jest jednak dostępna po wpisaniu kody ze specjalnej figurki piłkarza. Są one dostępne na stacjach Lotos i Lotos Optima.

googleplayappstorewindows

News został wyświetlony od 05.12.2023 już 211 razy.