eskaGO – radio, TV oraz filmy na życzenie

Dzięki tej aplikacji możemy słuchać radio ESKA, ESKA Rock oraz oglądać różne kanały telewizyjne jak ESKA TV oraz inne związane bezpośrednio z muzyką zupełnie za darmo. W aplikacji eskaGO obejrzymy także filmy, oczywiście nie będą to najnowsze tytuły, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Pobierzemy ją za darmo z Google Play, App Store oraz Windows Store.

Bez problemu, oczywiście jeżeli mamy połączenie z Internetem, możemy włączyć jedną z dostępnych stacji radiowych z różną muzyką, od popu poprzez rap, aż po rock i najnowsze hity. W eskaGO posłuchamy VOX FM, radio wawa czy plus radio. Aplikacja oferuje także odtwarzanie kanałów telewizyjnych na żywo – ESKA TV oraz pokrewne czy POLO TV.

Yeskago1eskago2

VOD to dział gdzie znajdziemy wiele pełnometrażowych filmów. Baza jest cały czas aktualizowana i co raz pojawiają się nowe pozycje. Dużo ciekawych filmów, muszę przyznać, że kilka razy mi się zdarzyło skorzystać z eskaGO i oferty filmów. Wszystkie są za darmo, ale musimy obejrzeć blok reklamowy przed odtworzeniem.

 

News został zobaczony od 20.08.2016 już 545 razy.