Facebook Messenger dodaje bardziej zróżnicowany wybór emotikon

messenger_emojiFacebook Messenger ogłosił na oficjalnym koncie Facebook Messenger, że zamierza wdrożyć nowy, szeroki wybór zróżnicowanych emotikon dla każdej platformy. Nawet nie mając najnowszego oprogramowania z aktualnymi emotikonami, które jako pierwsi widzą użytkownicy iPhone’ów. Facebook wspomniał również, że zamierza ujednolicić sposób w jaki wyświetlane są emotikony na każdej platformie, niezależnie czy jest to iOS, Android lub jakikolwiek inny system. Oznacza to, że nie wyświetlą nam się czarne kwadraciki lub emoji, które nie mają zupełnie sensu.

Komunikator przyniesie ponad 1500 owo zaprojektowanych emotikon z możliwością wyboru płci, koloru oraz bardziej różnorodnych męskich i żeńskich emotikon. Będziesz także być w stanie wybrać kolor skóry i zachować pierwszeństwo dla wybranych we wszystkich emotikonach.messenger_emoji2

Teraz, używając emotikon Messenger , zobaczysz kobietę policjant, biegacza, pieszego, surfer oraz wiele innych. Do komunikatora dodane zostało ponad 1500 nowych emotikon.

Źródło: Facebook

News został zobaczony od 28.11.2023 już 258 razy.