Getin Mobile – bankowość w każdej okazji

getin_logoGetin Mobile to zdobywca nagrody w konkursie Banking Technology Awards 2013 w Londynie w kategorii „Najlepsze wykorzystanie technologii mobilnych w usługach finansowych.”. Klienci banku Getin mogą pobrać aplikację z App Store, Google Play oraz Windows Store i bezpłatnie z niej korzystać gdziekolwiek się znajdują i mają połączenie internetowe.

Dzięki Getin Mobile na smartfonie sprawdzić można saldo swojego rachunku, zobaczyć jego historię oraz szczegóły każdej operacji. Za jej pomocą można wykonać także przelew na dowolny rachunek, opłacić rachunki, a nawet spłacić kartę kredytową czy założyć lokatę w banku. Wszystkie czynności można wykonać w łatwy i przejrzysty sposób nawet dla osób starszych dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika.

getin1getin2

Najciekawszą funkcją aplikacji Getin Mobile bez cienia wątpliwości jest możliwość przechowywania paragonów, ale to nie wszystko, ponieważ każdy skan/zdjęcie możemy podpiąć do konkretnej transakcji na rachunku.

Przed logowaniem w aplikacji do swojego konta należy ustalić PIN, który wykorzystamy podczas dokonywania transakcji. Również sposób logowania do aplikacji możemy wybrać z dwóch opcji – za pomocą hasła lub wzoru.

Pobierz:

googleplayappstorewindows

Wpis został wyświetlony od 22.12.2023 już 975 razy.