in

Hanx Writer – unikalny notatnik od Toma Hanksa

Co prawda notatnik w iOS jest wystarczający do zapisywania krótkich do zapamiętania wiadomości, ale ta aplikacja przenosi nas w niesamowity klimat. Możemy poczuć się jak prawdziwy pisarz, który korzysta z ‚starodawnej’ maszyny do pisania. Hanx Writer jest dostępna wyłącznie na iPhone i iPada.

Hanx Writer możemy użyć także w ulubionych aplikacjach jak właśnie wspomniany notatnik. Jest to swego rodzaju klawiatura, które możemy zmieniać dopiero od wydania iOS 8.

Nasza klawiatura przemienia się w taką , którą znamy z maszyny pisarskiej, a przy każdym wciśnięciu klawisza usłyszmy charakterystyczny dla niej dźwięk. Do wyboru mamy różne rodzaje maszyn. Każdą z notatek możemy zapisać bądź udostępnić za pomocą maila lub wiadomości. W aplikacji możemy również wybierać czy tekst ma być wyśrodkowany lub zaczynać się od prawej lub lewej strony.

Bardzo przyjemna w użyciu aplikacja, która na pewno zadowoli fanów Toma Hanksa, a może i przekona do siebie nie tylko jego wielbicieli. Hanx Writer jest darmowa.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments