InPost Mobile – oficjalna aplikacja

inpost_logo

InPost to największy konkurent nowe oblicze Poczty Polskiej" style="text-decoration: underline">oblicze Poczty Polskiej" style="text-decoration: underline">Poczty Polskiej na polskim rynku, który oferuje wysyłkę listów i paczek w konkurencyjnych cenach. Jest także operatorem Paczkomatów, które zyskały dużą popularność przez ostatnie kilka lat. Aplikacja InPost dostępna na razie wyłącznie w Google Play.

Aplikacja służy głównie do śledzenia przesyłek, które wysłaliśmy lub tych, na które czekamy z pośród różnych rodzajów oferowanych przez InPost – Paczka Paczkomatowa, Allegro Paczkomaty, Allegro Polecony, E-commerce Polecony, Paczka Paczkomatowa zwrotna. Aby śledzić drogę musimy wpisać numer przesyłki lub zeskanować kod QR.

inpost1inpost2

Za jej pomocą znajdziemy najbliższe Paczkomaty, Punkty Obsługi Klienta oraz Awizomaty24 oraz wyznaczymy do nich trasę. Fajną opcją w aplikacji jest możliwość włączenia powiadomień o odbiorze przesyłki o określonej godzinie lub gdy znajdujemy się w pobliżu Paczkomatu docelowego.

Przeczytaj także: Envelo – nowe oblicze Poczty Polskiej

InPost Mobile to także narzędzie gdzie opłacimy przesyłkę pobraniową za pomocą Pay-by-link w technologii MasterPass.

Pobierz:

googleplay

Artykuł został wyświetlony od 16.06.2023 już 956 razy.