Inteligentne lustro „Apple Mirror”, które działa jak ogromny iPhone lub iPad

apple_mirrorNie wiem czy pamiętacie, ale kilka miesięcy temu pojawił się ciekawy projekt inteligentnego lustra, które zostało stworzone przez jednego z inżynierów Google. Opierało się ono na systemie Android i wyświetlało najważniejsze informacje jak warunki atmosferyczne czy wiadomości. Więcej możecie przeczytać w tym miejscu. Teraz projektant Rafael Dymek postanowił zbudować własne lustro „Apple Mirror”, które wygląda jak iPad na sterydach.

Jest to projekt inspirowany produktami Apple i firma z Cupertino nie ma oczywiście nic z nim wspólnego. Możemy zobaczyć ikony podobne do tych z iOS 10, a dzięki Apple Mirror można wysyłać wiadomości, przeglądać strony internetowe, oglądać filmy, a nawet zamówić Uber. Lustro jest w pełni dotykowe i działa w oparciu systemu operacyjnego nieznanego pochodzenia. Można zgadywać jedynie, że jest to jedna z dystrybucji Linuxa z odpowiednio przygotowanym interfejsem. Apple Mirror po 45 sekundach bezczynności wyłącza się i służy jako zwyczajne lustro.

var playerParam = {’pcode’:’BhdmY6l9g002rBhQ6aEBZiheacDu’,’playerBrandingId’:’6e12e8b3387a44daacfb73afba25a76e’,’skin’: {’config’: '//player.ooyala.com/static/v4/stable/latest/skin-plugin/skin.json’} };OO.ready(function() {window.pp = OO.Player.create(’container’, '5hd2duNzE6IRr3FuqAFKqJrf2eSS7Cnh’, playerParam); });

Źródło: TNW, Business Insider

Artykuł został wyświetlony od 02.09.2023 już 453 razy.