Kolejna lista życzeń funkcji w iOS 10 z ciekawymi pomysłami

macstories_ios10_konceptIstnieje wiele list życzeń i oczekiwań wobec iOS 10. Jednak jedną z najciekawszych jest na pewno ta powstała z okazji siódmych urodzin portalu MacStories. Stworzył ją właściciel strony Federico Viticci, umieszczając listę oczekiwanych funkcji w iOS 10 w połączeniu z genialnym konceptem i świetnym wideo.

Autor przez ostatnie miesiące współpracował z Samem Beckettem, autorem konceptu Centrum powiadomień, który pojawił się jakiś czas temu. Pozwoliło to na utworzenie własnej listy życzeń w profesjonalny sposób z wykorzystaniem najlepszej jakości obrazów. Federico przez długie miesiące dywagował na tym, czego on sam oczekuje po iOS 10 i co chciałby zobaczyć zarówno dla iPhone i iPad’a. Dodaje również, że jest w pełni zadowolony z efektu końcowego.

Poniżej możecie zobaczyć wspólny film Viticci’ego and Beckett’a. Zobaczyć możemy nowe pomysły w Centrum powiadomień, wielozadaniowości czy opcji „przeciągnij i upuść”. Nie zdziwiłbym się, gdyby niektóre z tych rzeczy mogłyby ostatecznie znaleźć swoje miejsce w iOS 10.

https://www.youtube.com/watch?v=J2VcbT4Pgdk

Wpis został wyświetlony od 13.12.2023 już 165 razy.