Nowe plotki o Surface Phone mówią o SD 830, 8 GB RAM oraz trzech wariantach

surface_phoneCo jakiś czas pojawiają się nowe plotki o nowej linii smartfonów od Microsoft, która najprawdopodobniej ujrzy światło dziennie w przyszłym roku. Tym razem plotki pochodzą z Chin, a konkretniej z portalu Weibo i jak zawsze trzeba do nich podchodzić z przymróżeniem oka. W zasadzie „potwierdzają” one kilka wcześniejszych plotek, które pojawiały się przez ostatnie miesiące.

Zgodnie z tymi spekulacjami telefon zostanie zaprezentowany w pierwszym kwartale 2017 roku. Plotki są potwierdzeniem tych, które pojawiły się w zeszłym miesiącu i mówiły, że pod maską urządzenia będzie chipset Snapdragon 830. Wcześniej Microsoft dodał niezapowiedziany jeszcze Snapdragon MSM8998 (830) do listy obsługiwanych chipsetów przez Windows 10 Mobile.

Pojawiły się tez plotki o trzech wariantach – dla normalnych użytkowników, dla fanatyków oraz dla przedsiębiorstw. Teraz mówi się o wariancie z 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci wbudowanej, drugiej z konfiguracją 6 GB RAM / 128 GB pojemności oraz ostatniej 8 GB RAM i UWAGA! 500 GB pamięci wbudowanej (mało prawdopodobne).

Źródło: MobiPicker

Artykuł został zobaczony od 24.11.2023 już 189 razy.