Nowy render Galaxy Note 8 pokazuje grubą ramkę u góry

Przez ostatnie kilkanaście dni w sieci pojawiały się zdjęcia pokazujące projekt Galaxy Note 8, głównie za sprawą przecieków z firm produkujących akcesoria. Pokazywały one główne tył urządzenia, ale zdarzały się też przecieki, które przedstawiały przód nadchodzącego fabletu. Teraz inny producent, Nillkin rzuca zupełnie nowe światło i pokazuje Note 8 w etui, ale przede wszystkim odmienny wygląda ramek. Górna jest zdecydowanie grubsza od dolnej, czego nikt się nie spodziewał.

Oczywiście nowy wyświetlacz Infinity jak w przypadku Galaxy S8 będzie obustronnie zakrzywiony, a więc wykorzystana zostaje cała powierzchnia po bokach. Wygląda na to, ze wyświetlacz Galaxy Note 8 będzie mniej zaokrąglony na rogach. Czytnik linii papilarnych znajdzie się z tyłu, a przyciski nawigacji będą wirtualne i znajdą się na ekranie.

Nie wiadomo, czy redner oddaje rzeczywisty wygląda Galaxy Note 8 i Samsung zdecydował się na dodanie czegoś wyjątkowego w przypadku górnej ramki urządzenia. Przecież skaner tęczówki znalazł swoje miejsce na bardzo cienkiej ramce Galaxy S8.

Źródło: SamMobile

Wpis został wyświetlony od 12.12.2023 już 318 razy.