Nowy smartfon Apple będzie nazywany iPhone 6SE?

iphone7_1207_logoNa temat tegorocznej generacji iPhone’ów powstało już wiele plotek oraz pojawiła się niezliczona liczba przecieków. Według wszelkich przesłanek Apple planuje wprowadzać większe zmiany w swoich smartfonach co trzy lata, a nie jak dotychczas co dwa. Teraz z najnowszej plotki, którą przekazał niemiecki blog apfelpage możemy dowiedzieć się, że gigant z Cupertino zdecyduje się na nazwanie najbliższego iPhone’a – iPhone 6SE. Obecne plotki mówią również, że zostanie on zaprezentowany 12 września, a 16 września trafi do sprzedaży detalicznej.

Just to clarify, this refers to the retail release, not the launch event. To be even more specific, it should happen on Friday, Sept. 16th.

— Evan Blass (@evleaks) 23 lipca 2016

Wynika to z tego, że w tym roku nie zobaczymy radykalnych zmian w wyglądzie, a jedynie odświeżenie obecnej serii. Tak więc nie jest to niemożliwe, że w tym roku zobaczymy kontynuację serii „6”. Apple mogłoby chcieć wykorzystać cyfrę 7 dopiero w przyszłorocznym modelu, który ma być czymś zupełnie nowym, a przede wszystkim będzie to jubileuszowy iPhone z okazji 10. od pierwszego wydania.

Źródło: 9to5Mac

Wpis został wyświetlony od 23.02.2023 już 499 razy.