Nurkowanie z iPhone 7 bez żadnej ochrony [WIDEO]

iphone7_scubaApple iPhone 7 oraz 7 Plus posiadają certyfikat IP67, dzięki czemu mogą przebywać pod wodą przez 30 minut na maksymalnej głębokości 1 metra. Umożliwia to przetrwanie przy upadku do kałuży, wanny lub możemy go przemyć pod bieżącą wodą,a nawet używać pod prysznicem.

Co jednak z większymi głębokościami? Możemy zobaczyć co Co stanie się z iPhone 7 w mikrofalówce? [WIDEO]" style="text-decoration: underline">stanie się z iPhone 7 podczas nurkowania. Specjalne wyzwanie przygotował dla nas kanał EverythingAboutApple.

Badania wodoodporności zostało przeprowadzone w Timothy Lake w Oregonie. Wyjściową głębokością był 1 metr pod powierzchnię wody. Następnym wyzwaniem dla iPhone 7 było od 3 do 4.5 metra, które zadziwiająco udało mu się przetrwać. Kłopoty pojawiły się nieco później (6 do 7,6 m), gdzie woda zaczęła szkodliwie wpływać na działanie urządzenia oraz przycisku Home.

Dodatkowo twórcy tego testu nagrali wideo 4K pod wodą, które możemy również zobaczyć. Aparat nadal działał na głębokości ponad 6 metrów.

https://www.youtube.com/watch?v=fmqSMJf_rLE

Wpis został wyświetlony od 16.08.2023 już 388 razy.