Oficjalne ogłoszenie premiery Xiaomi Mi 5 na 24 lutego

xiaomimi5_2402Wcześniejsze doniesienia jednego z współzałożycieli Xiaomi potwierdzają się teraz oficjalnie. Premiera nowego smartfony od chińskiego producenta czyli Mi 5 nastąpi 24 lutego 2015 roku. Teraz datę prezentacji potwierdzają także wiceprezes na świat, Hugo Barra oraz szef na Indie, Manu Kumar Jain.

Lutowa konferencja ma trwać ok. dwóch godzin, a jej sloganem przewodnim jest „All you ever imagined, and more.”, co w wolnym tłumaczeniu oznacza 'wszystko co możesz sobie wyobrazić i jeszcze więcej’. Nic więcej jednak nie wiemy. Trzeba będzie poczekać aż do 24 lutego.

Przeczytaj także: Wyciekło o zdjęcie Xiaomi Mi 5 w białej białej wersji kolorystycznej" style="text-decoration: underline">wersji kolorystycznej

W sieci wcześniej pojawiały się przecieki zdjęć Mi 5 oraz wykaz parametrów o których znajdziecie informacje we wcześniejszych artykułach. Nowy smartfon od Xiaomi ma trafić do sprzedaży, aż w 4 wariantach, ale oczywiście są to plotki. Jedyną potwierdzoną informacją jest to, że telefon będzie wyposażony w układ Snapdragon 820 od Qualcomm.

Artykuł został zobaczony od 01.09.2023 już 551 razy.