OnePlus chwilowo wstrzymuje sprzedaż OnePlus 3 w Europie.

oneplus3_netOnePlus ogłosił kilka zmian, które będą dotyczyły dostępności OnePlus 3 w niektórych częściach Europy, a wiadomość nie jest najlepsza. Od 9 sierpnia do 12 września, OnePlus tymczasowo wstrzymać dostępność tego smartfonu w różnych krajach, takich jak Francja, Grecja, Irlandia, Włochy oraz co najbardziej nas interesuje również w Polsce.

Ma to związek z ogromnym zainteresowaniem, które zdecydowanie przerosło oczekiwania firmy. W tym momencie czas oczekiwania w niektórych krajach Europy jest wydłużony ze względu na wyczerpanie zapasów. Dlatego OnePlus zdecydowało się czasowo wstrzymać sprzedaż w niektórych krajach, aby dać czas na uzupełnienie stanów magazynowych.

Sprzedaż dla następujących regionów zostanie tymczasowo wstrzymana na oneplus.net od 9 sierpnia 0:00 (CEST), aż do 12 września, 23:59 (CEST): Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Estonia, Francja, Grecja , Węgry, Irlandia, Włochy, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Malta, Holandia, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia i Hiszpania. Sprzedaż w Hong Kongu również zostaną wstrzymane w tym przedziale czasowym.

Wpis został wyświetlony od 10.02.2023 już 999 razy.