Panorama Firm Nawigacja działa w trybie offline

Osobiście używam tej aplikacji bardzo często i jestem w stanie polecić ją każdemu użytkownikowi urządzeń mobilnych. Jej podstawową i największą zaletą jest możliwość nawigacji w trybie offline. Tę świetną aplikację znajdziemy w Google Play oraz App Store.

Panorama Firm Nawigacja jest całkowicie bezpłatna korzysta ze sprawdzonych i dobrze znanych map TomTom. Zaprowadzi nas ona do wszystkich miejsc i ulic nawet w najmniejszych miejscowościach. Zintegrowana jest także z aplikacją Panorama Firm, w której możemy wyszukać dane firmowe i lokalizację, a następnie nawigować do wybranego punktu. Lektor informuje nas o planowanych manewrach w języku polskim.

W niektórych większych miastach jak Poznań, Warszawa czy Wrocław zobaczymy charakterystyczne obiekty w 3D. Przekraczając prędkość aplikacja poinformuje nas o tym sygnałem dźwiękowym. Nawigacja informuje również o fotoradarach i korkach. Wytyczać możemy zarówno trasy samochodowe jak i piesze, co ułatwi poruszanie się w większych i nieznanych miastach. Aplikacja co pewien czas jest aktualizowana.

Pobierz: