Pełnoekranowe smartfon Sony Xperia na zdjęciach

Smartfony pełnoekranowe w ostatnim czasie wyrastają dosłownie jak grzyby po deszczu. Praktycznie wszystkie flagowce maja bezramkowe ekran, ale sięga o też telefonów ze średniej półki cenowej. Niestety nic takiego nie zobaczyliśmy w przypadku Sony, a mogło to być bardzo interesujące. Jednak kilka dni temu pojawił się przeciek o nowym projekcie Sony, a dziś pojawiły się nawet zdjęcia.

AKTUALIZACJA (nowe zdjęcia):

Co więcej, widzimy dwa różne smarfony o pełnoekranowej konstrukcji. Jeden z nich ma całkowicie metalowy korpus, a drugi posiada z kolei szklany tył. Ten pierwszy jest bardziej zaokrąglony, podczas, gdy drugi bardziej kanciasty i przypomina obecne Xperie. Oba posiadają podwójną konfiguracje aparatu, ale zupełnie odmiennie rozmieszczone na plecach. Trzeba przyznać, że wyglądają przeznakomicie i oby ten przeciek okazał się prawdą. Prezentują one zupełnie coś odmiennego, do czego nie przyzwyczaiło nas Sony.

Posiadają one odpowiednio 5.7-calowe i 5.9-calowe ekrany o rozdzielczości 4K. Model z metalowym korpusem posiada skaner linii papilarnych z tyłu. Mają to być jedne z pierwszych telefonów z chipsetem Snapdragon 845 w połączeniu z 6 GB RAM. Mają działać na Androidzie 8.0 Oreo i posiadać port USB typu C.

Źródło: GizChina

News został zobaczony od 21.12.2023 już 874 razy.