Pierwsze zdjęcie Samsunga Galaxy S8

O Samsungu Galaxy S8 słyszeliśmy już wiele plotek, które pojawiają się praktycznie codziennie. Wszystkie zgodnie mówiły, że z przodu zniknie przyciski Home oraz ramki wokół wyświetlacza zostaną znacząco zredukowane względem poprzednich generacji. Teraz wszystko wydaje się potwierdzać w postaci zdjęcia, które rzekomo przedstawia nadchodzący flagowy Galaxy S8.

Możemy również dostrzec zakrzywiony ekran, który ma być domeną obu modeli – Galaxy S8 i Galaxy S8 Plus. Oznacza to, że w tym roku nie zobaczymy smartfonu z serii Galaxy S z płaskim ekranem. Co do samego zdjęcia wiele wskazuje, że jest ono po prostu przerobione, a konkretniej jest to model Galaxy S7 po „drobnym” retuszu. Jednak i tego nie możemy być do końca pewni. Na ekranie chociażby nie widać przycisków nawigacji, które są niezbędne chyba, że nowy interfejs Grace UX będzie opierał na gestach. Raczej niemożliwym jest, że klawisze pojemnościowe znajdują się na dole po obu stronach logo SAMSUNG i nie są podświetlone.

Ostatnio pojawiła się plotka, że Galaxy S8 jest testowany w Chinach. Podobno testom poddawane są wersja krajowa oraz wersja międzynarodowa. Poza kilkoma drobnymi szczegółami niekt nie spodziewać się radykalnej zmiany wyglądu, więc może okazać się, że właśnie tak będzie ostatecznie wyglądał Galaxy S8. Nawet mimo tego, że to zdjęcie nie przedstawia prawdziwego urządzenia.

Źródło: Slashleaks

News został wyświetlony od 23.09.2023 już 723 razy.