Pitu Pitu – rozrywka w zasięgu ręki

pitupitu_logoPitu Pitu to bardzo ciekawy projekt, który działa już w kilku miastach Polski, oferując swoje przewodniki po najlepszych lokalnych barach lub restauracjach. Znajdzemy tu także wszelkie informacje o wydarzeniach kulturalnych na nadchodzące dni. Obsługiwane miasta to Gdańsk, Sopot, Gdynia, Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Olsztyn oraz Toruń. Aplikacja jest dostępna w Google Play oraz App Store. Oprócz aplikacji mobilnej, Pitu Pitu to również drukowane mapy z wybranymi lokalami, które dostępne są w wybranym mieście. Co pewien czas pojawiają się nowe wydania.

Z ekranu początkowego musimy wybrać interesujące nas miasto. Dzięki kalendarzowi wydarzeń przejrzymy listę wszystkich nadchodzących festiwali, koncertów, wystaw oraz innych wydarzeń, które odbywają się w najbliższym czasie. Przy każdej pozycji znajdziemy krótki opis, plakat lub zdjęcie, cenę biletów oraz oczywiście datę.

pitupitu1Kategoria Menu miasta przybliży nam ciekawe miejsca, warte odwiedzenia restauracje, bary oraz miejsca publiczne warte uwagi. Każdy punkt gastronomiczny, który znajduje się na liście posiada również przedstawione wybrane dania, przekąski, napoje wraz z ceną. Znajdziemy tu również poglądowe zdjęcia oraz ilość osób, które polubiło dane miejsce w formie serduszek. Aplikacja Pitu Pitu oferuje nam możliwość zarezerwowania miejsca w lokalu.pitupitu2

W rankingu miejsc zobaczymy polecane miejscówki, które uzyskały największe uznanie odwiedzających. Ciekawą opcją jest również wyszukiwanie miejsc w okolicy za pomocą lokalizacji GPS, które wskaże nam warte sprawdzenia lokale z największą liczbą rekomendacji.

googleplayappstore

Artykuł został zobaczony od 18.06.2022 już 299 razy.