Plus Online – aplikacja dla klientów sieci

Plus online to aplikacja operatora tej sieci dla klientów do łatwego zarządzania swoim kontem. Podobna do tych, które oferują operatorzy jak Play, Orange czy Virgin Mobile. Plus online jest dostępna w Google Play, App Store oraz Windows Store.

Najważniejszym aspektem tej aplikacji jest fakt, że podczas korzystania z niej nie płacimy za transmisję danych. Ruch w aplikacji jest całkowicie bezpłatny. Tak jak każda aplikacja tego typu pozwalana na sprawdzenie stanu konta, doładowanie go, sprawdzenie wykorzystanych minut, danych czy smsów w ramach pakietu.

Przejrzymy również całą historie połączeń, wysłanych wiadomości lub wysyłania i odbierania pakietów danych. Jedną z najważniejszych funkcji aplikacji Plus online jest możliwość wyłączenia i włączenia pakietów. Pobrać możemy również fakturę w formie elektronicznej.

Logowanie do aplikacji odbywa się na różne sposoby w zależności od tego jaką ofertę posiadamy. Do logowania w przypadku Abonamentu potrzebny będzie numer telefonu oraz e-hasło lub Kod Plus, które znajdziemy na fakturze lub billingu. Jeżeli posiadamy numer kartę wystarczy jedynie włączyć aplikacje, bez konieczności logowania.

googleplayappstorewindows

Wpis został wyświetlony od 18.06.2022 już 585 razy.