Powrót legendy? Motorola RAZR może zadebiutować już w lutym

Cena nie będzie niska.

Raport The Wall Street Journal mówi jasno, że już w lutym możemy zobaczyć nową generację legendarnej Motoroli RAZR. Oczywiście będzie to składany telefon, a jego cena może wynieść nawet 1500 dolarów, czyli tyle co obecne flagowce. Urządzenie jest teraz w fazie testów, ale ma być gotowe do prezentacji w przyszłym miesiącu.

Motorola RAZR to jeden z kultowych smartfonów, który przeniknął do świata popkultury. Kilkanaście lat temu modne były właśnie „telefony z klapką”, a ten model wyróżniał się oryginalnym designem i funkcjami. Lenovo, a więc firma zarządzająca marką Motorola przewiduje w swoim działaniu sukces i wyczuwa trend na nadchodzące miesiące. Według WSJ, odświeżona (lub zupełnie nowa) RAZR będzie dostępna wyłącznie u operatora Verizon w USA.

Niestety raport nie dostarcza żadnych szczegółów i tym samym nie wiemy o telefonie nic. Każdego z nas interesuje, co wymyśliło Lenovo, aby nawiązać do legendy i wpasować się w obecną rzeczywistość. Nie wiemy jak będzie składany, ani nie znamy wielkości ekranu. Być może to tylko zapożyczenie nazwy i nie będzie miał kompletnie nic wspólnego ze starym telefonem RAZR.

Już kilka lat temu mieliśmy powrót tej marki w postaci takich tworów jak Droid RAZR, ale nie miało to żadnego związku z pierwowzorem.

Innym głośnym powrotem była Nokia 3310, ale czy będzie podobnie w tym przypadku, przekonamy się już za kilka tygodni.