Prototyp etui z wyjmowanymi kamerami oraz mini-dronem

droneinphoneW zasadzie to trudno jest określić czy jest to prototyp całego smartfonu czy tylko etui. Wiemy, że różnego rodzaju pokrowce to nieodzowny element każdego smartfonu. Nosimy je, aby ochronić przed zniszczeniem nasze drogie „słuchawki”. Z czasem stały się one również częścią mody, a nawet zasobnikiem przydatnych przedmiotów jak dodatkowa bateria czy schowek na karty.

Producenci prześcigają się w pomysłach, które można wykorzystać również w etui, ale co gdyby uczynić je również gadżetem? Niektórzy wykorzystują je do dodania funkcji bezprzewodowego ładowania do smartfonów, które nie mają takiej możliwości. Start-up o nazwie Buzz Technology wnosi to jednak na zupełnie inny poziom.

Stworzyli oni prototyp etui o konstrukcji modułowej z trzema wyjmowanymi kamerami. Dołączone do tego zostały również akcesoria jak selfie-stick, mini-dron oraz magnetyczny klips, który można przymocować do metalowych powierzchni. Etui nosi nazwę Drone-In-A-Phone.

Dron działałby około 25 minut i musiałby być przymocowany specjalną linką do obudowy ze względu na swoją małą wagę gdyż mógłby zostać porwany przez wiatr. Twórcy stwierdzili również, że chcą uzyskać rozdzielczość aparatu do 8 MP do 12 MP.

Drone-In-A-Phone jest jeszcze w fazie rozwoju i planowane jest utworzenie zbiórki w Kickstarterze jeszcze w tym roku.

Źródło: Buzz Technology

News został wyświetlony od 25.10.2023 już 501 razy.