Przeciek pokazuje nowy gest dla czytnika linii papilarnych w nadchodzących telefonach Nexus

nexus_2016_filmik_redneryWedług raportu opublikowanego wczoraj nowy gest będzie dostępna dla posiadaczy nowych modeli HTC Nexus, który sprawi, że otwarcie obszaru powiadomień będzie bardzo proste. Na animowanej grafice widzimy, że przesunięcie palcem w dół po skanerze linii papilarny pozwoli sprawdzić powiadomienia. Przeciek ujawnia również odświeżony wygląd przycisków nawigacyjnych, o którym mówiło się już jakiś czas temu. Na grafice widzimy także niebieskie urządzenie i jest to rzekomo kolor „Electric Blue”, który będzie dostępny dla obu nowych modeli Nexus.

Według plotek HTC zajmie się produkcją dwóch modeli -5.2-calowym o nazwie kodowej Sailfish oraz 5.5-calowym Marlin. Pierwszy z nich ma być wykonany z tworzywa sztucznego, a drugi zaś z platerowanego metalu. Oba będą miały skaner linii papilarnych umieszczony z tyłu obudowy jak na wspomnianej grafice. Funkcję powiadomień będzie można również wyłączyć w każdym momencie.

Źródło: swipe-fingerprint-scanner-to-open-notification-shade-gesture-coming-on-new-nexuses/" target="_blank" rel="noopener">AndroidPolice

Wpis został wyświetlony od 29.11.2023 już 365 razy.