Samsung Galaxy Note 7 Fan Edition zadebiutował oficjalnie

Samsung Galaxy Note 7 Fan Edition (FE) zostanie oficjalnie wprowadzony 7 lipca. Jego cena wyniesie KRW 700,000, a więc, a więc około 2300 złotych i obowiązuje w przypadku przedsprzedaży u koreańskiego operatora LG Uplus. Mówi się, że w Korei Południowej sprzedanych zostanie nie więcej niż 400 tysięcy sztuk, ponieważ większa liczba mogłaby zmniejszyć zainteresowanie nadchodzącym Galaxy Note 8. Dostępny będzie w kolorach Black Onyx; Blue Coral; Gold Platinum oraz Silver Titanium.

Oczywiście Fan Edition różni się od swojego feralnego poprzednika jakim był Samsung Galaxy Note 7. Posiada on przede wszystkim nową baterię o pojemności 3200 mAh, gdzie oryginalny Note7 posiadał baterię 3500 mAh. Specjalny, 8-punktowy proces kontroli bezpieczeństwa sprawia, że problem z wybuchającymi urządzeniami nie powinien się powtórzyć. Istotną zmianą jest też brak loga SAMSUNG z przodu urządzenia. Jedynie z tyłu znajdziemy napis Galaxy Note Fan Edition.

Telefon posiada wyświetlacz o przekątnej 5,7 cala Super AMOLED o rozdzielczości 1440 x 2560. Pod maską pracuje chipset Snapdragon 821 oraz 4 GB RAM. Pamięć wewnętrzna wynosi 64 GB. Galaxy Note FE posiada oczywiście skaner linii papilarnych oraz skaner tęczówki. Urządzenie jest wodoodporne i zapewnia to certyfikat IP68. Interfejs użytkownika Galaxy Note 7 FE jest taki sam, jak ten, który znajduje się w Samsungu Galaxy S8. Nie posiada on jednak dedykowanego przycisku Bixby, ale asystent cyfrowy znajduje się w nim.

Wpis został zobaczony od 11.10.2023 już 863 razy.