Samsung Galaxy Note 7 ponownie na zdjęciach. Tym razem włączony

note7_1307_2Wydaje, że Samsung rozpoczął wysyłanie wstępnych jednostek Galaxy Note 7 swoim partnerom i ośrodkom badawczych, a te ostatnie nie tracą czasu, aby zrobić kilka zdjęć i zamieścić je w Internecie. Codziennie pojawiają się kolejne zdjęcia, więc taki stan rzeczy jest najbardziej prawdopodobny.

5,7-cala lub 5,8-calowy wyświetlacz fabletu rzeczywiście jest zakrzywiony, a obok głośnika z przodu widzimy kilka dodatkowych czujników i jest to prawdopodobnie rzekomy skaner tęczówki. Zdjęcia nie różnią się od tych z poprzednich dni, a więc wydaje się, że poznaliśmy ostateczny projekt Galaxy Note 7.

Tym razem jednak dodatkowo możemy zobaczyć również oba boki Note 7 oraz górną krawędź. Zdjęcie góry nie jest zbyt wyraźnie, ale nie ma tam raczej czujnika podczerwieni, a więc w tej generacji nie będzie powrotu do tego rozwiązania. Na żadnych zdjęciach nie widzieliśmy jeszcze dołu urządzenia, nie pozwala to stwierdzić, czy Galaxy Note 7 będzie wyposażony w USB typu C oraz jak wygląda dok na rysik S Pen.

Dziś oficjalnie Samsung zapowiedział prezentację na 2 sierpnia.

Źródło: Weibo

News został wyświetlony od 18.12.2023 już 296 razy.