Samsung Galaxy S7 edge Injustice Edition oficjalnie zaprezentowany

Krótko po zapowiedzi na Twitterze, Samsung oficjalnie ogłosił limitowaną edycje Galaxy S7 edge Injustice. Urządzenie jest całkowicie czarne ze złotymi detalami oraz złotym logo z tyłu.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Warner Bros. Interactive Entertainment, a dzięki temu możemy zaoferować specjalną edycję Galaxy S7 edge dla fanów Injustice: Gods Among Us … Samsung zawsze stara się zapewnić najlepsze wrażenia w grach mobilnych dla użytkowników, a to partnerstwo wzmacnia nasze zaangażowanie dla fanów gry.” Tak brzmi oficjalny komunikat spółki z Korei Południowej.

Oprócz samego telefonu, pakiet Galaxy S7 edge Injustice Edition zawiera zestaw Gear VR oraz kupon do materiałów z Oculus VR. Samsung zapowiada, że jest oczywiste, że produkty w opakowaniu mogą różnić się od rynków i operatorów telefonii komórkowej.s7batman_gearvr

Urządzenie będzie dostępne na początku czerwca (13 czerwca wg strony), ale tylko w wybranych regionach, w tym (ale nie wyłącznie) w Chinach, Singapurze, Korei, Ameryce Łacińskiej i Rosji.

https://www.youtube.com/watch?v=eW_0aYguJ_E