Samsung pominie „6” i zobaczymy Galaxy Note 7 z zakrzywionymi krawędziami z przodu i z tyłu?

galaxy_note_edge Foto: phonesdata.com / Galaxy Note Edge

Ogromna plotka trafia do nas prosto z Korei, wszystko dotyczy następnej iteracji Samsunga Galaxy Note. Zgodnie z tymi spekulacjami, Samsung ma zamiar wyrównać schemat nazewnictwa linii Galaxy S i Galaxy Note omijając Note 6, co naturalnie wskazywałoby na nazwanie tegorocznego modelu Galaxy Note 7. Według raportu, Samsung był zaniepokojony tym, że niektórzy konsumenci myśleli, że Galaxy Note był przestarzałym produktem, ponieważ był zawsze jeden numer za flagowymi Galaxy S. Taka różnica w nazewnictwie wynika oczywiście z tego, że linia Galaxy Note została wprowadzona rok później od tej drugiej.

Według tego samego raportu, Galaxy Note 7 będą miały zaokrąglone krawędzie z przodu i z tyłu. Będzie to pierwszy taki przypadek w dziejach. Zgodnie z wcześniejszym wyciekami, phablet Samsunga będzie zasilany przez chipset Snapdragon 823, czyli udoskonaloną wersję potężnego Snapdragona 820. Mówi się, że Samsung będzie chciał zastosować własny chip 6 GB pamięci RAM LPDDR4 w urządzeniu i nadać mu pierwszy raz certyfikat IP. Pozwoli to użytkownikom zanurzyć telefon w wodzie tak jak w przypadku Galaxy S7 i S7 edge.

Następca Samsunga Galaxy Note 5 zostaje najprawdopodobniej zaprezentowany w sierpniu tego roku. Jego bezpośrednimi konkurentami będą zatem iPhone 7, a przede wszystkim iPhone 7 Plus. Pamiętajmy, że musimy poczekać na oficjalne potwierdzenie, ponieważ plotki nie zawsze mówią prawdę.

Źródło: ETNews

Wpis został wyświetlony od 02.12.2023 już 333 razy.