in

Samsung prezenetuje Galaxy J2(2016) z inteligentnym pierścieniem

Samsung Galaxy J2 (2016) został oficjalnie zaprezentowany. Możemy go aktualnie znaleźć na stronie południowokoreańskiego producenta w Indiach. Galaxy J2 (2016) napędzany jest procesorem 1.5GHz z 4-rdzeniami i posiada wyświetlacz HD o przekątnej 5 cali. Wewnątrz znajdziemy też 1,5 GB pamięci RAM i 8 GB rozszerzalnej pojemności. Telefon kategorii „entry-level” posiada baterię 2600 mAh oraz konfigurację aparatów – 8 Mpis/5 Mpix.

Galaxy J2 (2016) działa na systemie Android Marshmallow i dostępny jest w trzech kolorach: złotym, białym oraz czarnym. Unikalną cechą telefonu jest funkcja o nazwie Smart Glow. Pierścień wokół tylnego aparatu pozwala zaprogramować w nim swoje kontakty, aplikacje i alarmy użytkowania telefonu, aby uzyskać bardziej dokładne informację, nawet bez konieczności patrzenia na ekran.j2_2016_smart

Telefon posiada też technologię Turbo Speed Technology (TST), która ma na celu zwiększenie wydajności poprzez „użycie jak najmniejszej ilości zasobów do wykonania określonego zadania w jak najkrótszym czasie”. Samsung twierdzi, że dzięki temu aplikacje potrafią się załadować 40 % szybciej niż na urządzeniach z dwa razy większą ilością pamięci RAM. Posiada on również funkcję S Bike.

Cena Galaxy J2(2016) ma wynieść INR 9750, czyli około 580 zł.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments