Setki posiadaczy iPhone X ma problem z odbieraniem połączeń

Rosnąca liczba użytkownikow zgłasza, że nie do końca poprawnie działa podstawowa funkcja iPhone X, a więc telefon. Chodzi o problem z odbieraniem połączeń przychodzących. Polega on na tym, że przy połączeniach przychodzących ekran telefonu jest wygaszony przez około 6-10 sekund. Dopiero po tym czasie pojawiają się przyciski, które pozwalają na odebranie lub odrzucenie połączenia. Może to być niekiedy zbyt długi czas oczekiwania. Na oficjalnym forum wsparcia Apple problem zgłosiło już 800 osób. Został on zauważony już w grudniu, ale teraz dopiero nastąpił wysyp raportów od użytkowników. Reset urządzenia oraz powrót do ustawień fabrycznych nie pomaga.

Aktualizacja: Nawet przy włączony ekranie, okno połączenia przychodzącego pojawia się z bardzo dużym opóźnieniem. Poniżej przykład: https://www.youtube.com/watch?time_continue=16&v=bmrzHb5Z5mo

Według The Financial Times, Apple bada ten nieoczekiwany błąd, ale na razie nie może powiedzieć, co go powoduje, ani też, kiedy będzie w stanie to naprawić.

Zapewne jest to niezbyt oczekiwany problem dla posiadaczy tak drogiego urządzenia. Miejmy nadzieję, że Apple już niedługo rozwiąże problem iPhone X w najbliższym czasie i nie dotknie on większej liczby użytkowników.

Źródło: Apple support forum, Financial Times , PhoneArena

Wpis został wyświetlony od 26.11.2023 już 125 razy.