South Park: Phone Destroyer, premiera już 9 listopada

https://www.youtube.com/watch?v=VeIUDf3017k

Ubisoft zrobiło w Kanadzie (gdzie indziej niby maiło to zrobić?) „miękkie” wydanie gry South Park: Phone Destroyer. Teraz wiemy już, że zostanie ona oficjalnie wydana na całym świecie 9 listopada i wtedy pojawi się w App Store i Google Play.

Jest to gra, w której musimy kolekcjonować karty z bohaterami South Park, ustalać strategię, podejmować ostre walki PvP, a wszystko to z dobrze znanym humorem z miasteczka South Park. W grze znajdziemy ponad 80 unikalnych kart kolekcjonerskich, które mogą być ulepszane wraz z postępem rozgrywki. Przy współpracy z South Park Digital Studios powstał również tryb jednoosobowy. Głównym celem jest zniszczenie Kenny’ego. Aby tego dokonać musimy stworzyć drużynę kowbojów, czarodziejów, czy też cyborgów.

Już teraz możesz zarejestrować się w Google Play, aby otrzymać powiadomienie o dostępności gry. Dodatkowo możesz otrzymać strój ManBearPig dla swojego awatara. South Park: Phone Destroyer jest już dostępne w Kanadzie i wydaje się, że opcja ze strojem nie jest dostępna dla iOS.