Spotify Premium dla studentów za połowę ceny

„Spotify Premium dla studentów” to akcja, która obowiązywała do tej pory jedynie w USA, Wielkiej Brytanii i Niemczech. Dzięki niej studenci otrzymywali dostęp do nieograniczonej ilości muzyki oraz funkcji, a także brak reklam za 50 % regularnej ceny. Program został jednak rozszerzony i włączone do niego zostały kolejne 33 kraje, w tym również Polska.

Oznacza to, ze studenci mogą wykupić Spotify Premium za jedyne 9,99 PLN miesięcznie. Płatny dostęp umożliwi też pobieranie utworów i słuchanie ich w trybie offline na każdym urządzeniu. Na smartfonach i tablet wyłączona zostaje opcja słuchanie playlist jedynie losowo i użytkownicy mają nieograniczoną możliwość przełączania utworów. Oferta Premium daje też możliwość słuchania muzyki w lepszej jakości – 320 kbps.

Spotify współpracuje z firmą SheerID, która będzie sprawdzać wszystkie osoby uprawnione do korzystania z usługi i przechowywać ich dane – imię, nazwisko, adres e-mail, uczelnię oraz datę urodzenia. W Polsce udział w promocji mogą brać studenci wybranych uczelni, które posiadają akredytację. Cały regulamin promocji można przeczytać w tym miejscu:

Regulamin oferty zniżkowej dla studentów

News został wyświetlony od 25.07.2019 już 435 razy.