Tapps.pl – oficjalna aplikacja serwisu

aplikacja_tapps_logoProwadząc stronę poświęconą technologii mobilnej, w tym także aplikacjom wiem jak ważne jest profesjonalne i niezawodne wykończenie każdej z nich. W niedawnym poradniku przedstawiłem wam jak zrobić swoją pierwszą aplikację bez wiedzy programistycznej za pomocą prostego kreatora.

Podczas pisania tego poradnika przy okazji tworzyłem własną aplikację strony tapps.pl. Wiem, że jest to prymitywny twór, który wyłącznie opera się na stronie internetowej. W przyszłości oczywiście wraz z rozwojem planuję stworzenie profesjonalnej aplikacji na Androida, iOS’a oraz Windows’a.

Tymczasem możecie pobrać prostą aplikację z Google Play, która (mam nadzieję) jeszcze bardziej przybliży wam świat mobilny.

Strona poświęcona tematyce urządzeń mobilnych od aplikacji poprzez nowości, ciekawostki aż po poradniki oraz gry. Aplikacja została stworzona w prymitywny sposób za co z góry przepraszam. Nie jestem programistą, a podjąłem się próby dostarczenia Wam najświeższych informacji o tej tematyce. Mam nadzieję, że w przyszłości aplikacja zostanie stworzona profesjonalnie ku mojej i waszej uciesze. Na stronie znajdziecie: -opisy aplikacji i gier na Androida, iOS oraz Windows -newsy o producentach i ich urządzeniach np. Apple, Google, Microsoft, Huawei, Samsung czy Xiaomi. -poradniki, które przydadzą się w każdej sytuacji -ciekawostki ze świata mobilnego -promocje -interesujące filmy wideo.

Zapraszam do śledzenia na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie!

Pobierz:

googleplay

News został zobaczony od 30.06.2023 już 962 razy.