To już oficjalnie, pierwszy polski Mi Store w Krakowie. Otwarcie 24 marca

fb.com/Mi Store Kraków

Już w najbliższą sobotę, 24 marca o godzinie 12 otwarty zostanie pierwszy autoryzowany salon Mi w Polsce. Stoi za nim firma Ingram Micro, a miejscem gdzie będzie mieścił się salon jest Centrum Handlowe Serenada w Krakowie.

Możemy spodziewać się tłumów, o czym już wcześniej donosiłem, a wszystko ze względu na promocje, które przywitają pierwszych klientów. Informacja została już oficjalnie potwierdzona i świetnych cenach, ale też w ograniczonej ilości, będzie można dostać:

Redmi 4X za 49 zł dostępne dla pierwszych 20 klientów Mi A1 za 499 zł dostępne dla pierwszych 100 klientów Mi Air Purifier 2 za 399 zł dostępne dla pierwszych 100 klientów Słuchawki Mi In-Ear Basic za 10 PLN dla pierwszych 100 klientów „Z radością informujemy, że otwieramy pierwszy autoryzowany Mi Store w Polsce. Jesteśmy wdzięczni fanom za ich cierpliwość . Gwarantujemy, że w przyszłości wprowadzimy do Polski jeszcze więcej innowacyjnych produktów. Nasze produkty są już dostępne online i offline” – powiedział Liu Yi, Dyrektor ds. Sprzedaży w Xiaomi.

Artykuł został zobaczony od 30.01.2023 już 267 razy.