Transmisja na żywo z prezentacji iPhone 7 [7 września, godz. 19:00]

apple_7_eventJakiś czas temu Apple wysłało zaproszenia na swoje specjalne wydarzenie, które odbędzie się już w najbliższą środę, 7 września. Można powiedzieć, że odbędzie się ono o godzinie 19 naszego czasu, a transmisję z niego będziemy mogli obejrzeć na żywo w sieci. Każdy z nas spodziewa się prezentacji dwóch modeli smartfonów – iPhone 7 oraz iPhone 7 Plus. Możliwe, że zobaczymy też nową generację Apple Watch oraz inny sprzęt Apple.

Według najnowszych doniesień sprawdzą się wszystkie wcześniejsze plotki o przemieszczeniu fug antenowych, które będą znajdowały na na górnej i dolnej krawędzi, braku gniazda słuchawkowego i dodatkowym głośniku w jego miejsce. Tylny obiektyw aparatu iPhone 7 będzie większy niż dotychczas, a iPhone 7 Plus zostanie wyposażony w dwa aparaty, zgodnie z przeciekami. Oba telefony będą napędzane przez chipset A10 i będą posiadały większe baterie (1960 mAh dla iPhone 7, a iPhone 7 Plus 2910 mAh ). Ilość pamięci RAM w większym smartfonie ma wynieść 3 GB.

Być może, że Apple zaprezentuje, aż dwie wersje swojego zegarka (Apple Watch 2), z których jedna będzie oferowała m. in. GPS oraz LTE.

Transmisja będzie dostępna jak zawsze na stronie Apple i będziemy ją mogli obejrzeć na urządzeniach iPhone, iPad czy iPod touch na Sarati z iOS 7.0 lub nowszym, a także Mac z Safari 6.0.5 lub nowszą wersją z systemem OS X v10.8.5 lub nowszym oraz PC z przeglądarką Microsoft Edge na Windows 10.

Źródło:

Artykuł został zobaczony od 17.12.2023 już 526 razy.