Ubezpieczenia OC i AC w aplikacji SkyCash

SkyCash to dobrze znana aplikacja systemu płatności mobilnych, z której codziennie korzysta tysiące osób w naszym kraju. Od samego początku twórcy projektu stawiają przede wszystkim na rozwój i dotarcie do jak najszerszego grona odbiorców z funkcjami, które po prostu ułatwiają codzienne życie.

Najnowszą opcją, która ląduje w SkyCash jest możliwość wykupienie ubezpieczeń komunikacyjnych OC + AC. Już od od kilku miesięcy istnieje także możliwość wykupienia ubezpieczeń turystycznych. Oczywiście możemy też zakupić samo OC, ale także rozłożyć płatność na raty. Aby rozpocząć transakcję zakupu należy zeskanować kod QR, który znajduje się na dowodzie rejestracyjnym naszego auta. Dzięki temu nie musimy samodzielnie wprowadzać danych samochodu, a także jego właściciela.

Polisy turystyczne zadebiutowały w SkyCash w połowie ubiegłego roku i szybko stały się jedną z naszych kluczowych usług. Jestem przekonany, że podobnie będzie ubezpieczeniami komunikacyjnymi, które doskonale uzupełniają rozwijane przez nas płatności za parkowanie – mówi Tomasz Krajewski, prezes SkyCash. – Umowę można zawrzeć w dowolnym miejscu, w kilku prostych krokach. Już wkrótce w aplikacji dostępne będą kolejne, równie wygodne produkty ubezpieczeniowe – dodaje Krajewski

Za ubezpieczenie zapłacimy podpiętą kartą debetową lub środkami, które zasiliły nasz wirtualny portfel. Opłatę można rozłożyć na 2, 4 lub nawet 12 dogodnych rat. Korzyści z wyboru ostatniej opcji są dość fajne, ponieważ płacąc w terminie 11 pierwszych rat, z ostatniej zostajemy zwolnieni. Polisa zostaje aktywowana i obowiązuje po zrealizowaniu transakcji, a jej potwierdzenie zostaje zapisane w aplikacji SkyCash oraz wysłane na podany wcześniej adres e-mail. Aplikacja będzie tez przypominała o zbliżającym się terminie zapłaty.

Na chwile obecną oferta dotyczy jedynie dwóch towarzystw – UNIQA Polska oraz Benefia Ubezpieczenia. Promocja z darmową ostatnią ratą dotyczy tylko ubezpieczeń UNIQA.

News został wyświetlony od 26.11.2023 już 872 razy.