Udostępnianie profilu Snapchat łatwiejsze niż kiedykolwiek

snapchat_logo Snapchat po cichu wprowadził nową opcję, która ułatwi jeszcze łatwiejsze dodawanie przez innych własnego profilu za pomocą adresu URL. Od teraz z poziomu aplikacji każdy użytkownik będzie mógł udostępnić swój profil znajomym. Dzięki temu będziemy mogli podzielić się nim w sieci bezpośrednio z aplikacji. Link przekieruje na nasz profil, gdzie wybrana osoba będzie mogła dodać nas do znajomych.

Adres do profilu możemy udostępnić za pomocą różnych sieci społecznościowych jak Facebook, Twitter, Viber czy WhatsApp. Oczywiście można go też skopiować do schowka i udostępnić gdziekolwiek. Otwierając link na komputerze zostaniemy przeniesieni do strony oferującej pobranie Snapchata, ponieważ nie oferuje on usług w wersji przeglądarkowej w tym momencie.

Przeczytaj także: Viber Wink czyli nowy konkurent Snapchat’a

Aby udostępnić nasz profil musimy wykonać następujące czynności:

Otwieramy aplikację Snapchat. Na podglądzie z aparatu przesuwamy palcem w dół, aby otworzyć nasz profil. Następnie klikamy Dodaj znajomych.snapchat_share1 Później przechodzimy do Udostępnij nazwę użytkownika.snapchat_share2 Wybieramy formę jaką chcemy wysłać link.snapchat_share3

Wpis został zobaczony od 14.10.2023 już 170 razy.