Unboxing Phone 7/7 Plus w kolorze onyks oraz matowym czarnym

apple-iphone-7-unboxing-onyks_czarny4Już teraz wiemy, że nowe kolory – Onyks (Jet Black) oraz matowy czarny w iPhone 7/7 Plus będą prawdziwym hitem. Przedsprzedaż, która ruszyła w ubiegły piątek w ponad 20 krajach tylko to potwierdziła, ponieważ wszystkie smartfony w tych kolorach rozeszły się jak świeże bułeczki i są aktualnie niedostępne. Myślę, że podobna sytuacja będzie miała miejsce w kolejnej turze przedsprzedaży, która rozpocznie się 23 września, również w Polsce.

Apple również najwyraźniej przewidziało, że szczególnie Onyks (Jet Black) będzie cieszyć się ogromną popularnością, ponieważ jest on przedstawiany na stronie głównej produktu. Jet Black jest dostępny jedynie w wariantach pojemności 128 GB i 256 GB. Natomiast matowy czarny będzie dostępny w wersji 32 GB. Ten drugi kolor również cieszy się dużą popularnością względem pozostałych opcji.

W każdym razie, jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób te dwa odcienie iPhone 7 i 7 Plus wyglądają, gdy są jeszcze w opakowaniach detalicznych, to z pomocą przychodzi bloger prosto z Chin. Po raz pierwszy możemy zobaczyć „unboxing” matowego iPhone 7 Plus oraz iPhone 7 w kolorze onyks.

Biały karton dołączony jest do wersji matowej, a czarny do błyszczącej odmiany.

Źródło: AppleInsider

News został wyświetlony od 25.11.2023 już 945 razy.