Użytkownicy skarżą się, że iPhone X wyrywa włosy. Apple podobno wymienia urządzenia

NY Post NY Post

Może nie jest to istotna wada (zależy dla kogo), ale na forach i portalach społecznościowych pojawiają się skargi, iż iPhone X „wciąga” włosy lub brodę. Dotyczy to drobnej szczeliny pomiędzy ekranem, a stalową ramą. Oprócz tej szczeliny, użytkownicy wspominają też, że ich włosy potrafią utknąć w otworze przełącznika wyciszania.

Niektóre urządzenia są wymieniane przez Apple. inni radzą sobie z tym, umieszczając iPhone X w etui. W takim wypadku pozostaje jeszcze jednak problem z przełącznikiem wyciszania. Zapewne nie jest to to jedyny telefon, który może sprawiać taki „kłopot”, ale skoro nawet Apple jest w stanie wymienić urządzenia na nowe, to trudno o tym nie napisać. Wiadomo też, że ludzie kupujący telefon za tyle pieniędzy wymagają od niego doskonałości i nie mogą pozwolić, aby iPhone X pozbawiał ich regularnie włosów, a co gorsze brody.

Jeden z najlepszych komentarzy dotyczący tej sprawy, autorstwa użytkownika sean000: „Stuknij w Ustawienia, Ogólne, Osobiste uwodzenie. Przesuń ustawienie” Pęsety „z Auto na Ręczne i wszystko powinno być w porządku.”

Źródło: Apple, Reddit, MacRumors forum, PhoneArena

News został zobaczony od 20.12.2023 już 671 razy.