W marcu zobaczymy czerwonego iPhone 7, nowe iPady Pro 2 oraz iPhone’a SE 128 GB?

Nowa plotka pochodząca z japońskiej strony Mac Otakara mówi, że na marcowym wydarzeniu Apple zadebiutuje linia iPad Pro 2. Jednak ciekawszym jest to, że podobno wprowadzona zostanie nowa wersja iPhone SE z pojemnością 128 GB oraz czerwony wariant iPhone 7 i 7 Plus.

Wśród nowych tabletów Apple ma znaleźć się 12,9 calowy iPad Pro oraz dwa mniejsze warianty 9,7-calowy i 10,5-calowy model. 10.5-calowy iPad Pro ma mieć minimalne ramki, a więc odmienny wygląd niż dotychczasowe urządzenia. W przypadku iPhone SE zmieni się tylko pojemność, która wyniesie 128 GB. Apple podobno zaprezentuje tez nowe opaski dla Apple Watch.

Już kiedyś słyszeliśmy o czerwonym wariancie iPhone 7 i iPhone 7 Plus, ale wydaje się to dość nieprawdopodobne. Dopóki nie dostaniemy oficjalnego potwierdzenia należy brać tę informację z przymrużeniem oka. Bardziej realnym jest wprowadzenie białego iPhone’a. Pamiętajmy jednak, że Apple nigdy nie wprowadziło nowego wariantu kolorystycznego pomiędzy jesiennymi konferencjami, kiedy poznajemy nowe modele.

News został wyświetlony od 05.12.2023 już 427 razy.