Winszomat – życzenia w ciekawej formie

4007 aligncenter" src="http://smartfony.org/wp-content/uploads/winszomat_logo.jpg" alt="winszomat_logo" width="800" height="400" /> Winszomat to aplikacja od Play" style="text-decoration: underline">specjalna aplikacja od Play dzięki, której w przyjemny i przejrzysty sposób złożymy życzenia z różnych okazji jak urodziny, imieniny czy wszelkiego rodzaju święta. Każdą z własnoręcznie utworzonych kartek z życzeniami możemy wysłać na różne sposoby. Aplikację znajdziemy w App Store, Google Play oraz Windows Store.

Wszystkie kartki są podzielone na kategorie, w Winszomacie mamy dostęp także do kalendarza okazji, gdzie mamy zaznaczone ważne daty np. Boże Narodzenie, Wielkanoc czy Dzień Kobiet. Dodawać do niego możemy również ważne dla nas daty jak urodziny, imieniny i rocznice naszych bliskich.

winszomat1 winszomat2

Do każdej z kartek możemy dodać własne życzenia lub gotowe, które znajdziemy w aplikacji. Do wyboru mamy trzy rodzaje kartek – graficzne, animowane lub z własnym zdjęciem. Wysłać je możemy za pomocą wiadomości MMS, poprzez e-mail lub udostępnić na Facebooku.

Pobierz:

p4.winszomat&hl=pl" target="_blank" rel="attachment wp-att-3029 noopener">googleplay appstore windows

News został zobaczony od 12.12.2023 już 498 razy.