Wymieniony Galaxy Note 7 staje w płomieniach w Burger Kingu

https://www.youtube.com/watch?v=PnCGyzUf5rw

W ostatnich dniach otrzymujemy coraz więcej niepokojących informacji, że nawet teoretycznie bezpieczne jednostki Galaxy Note 7 wybuchają. Dziś rano pojawiła się także informacja, że Samsung wstrzymał produkcję swojego najnowszego flagowego telefonu. Najgłośniejszą sprawą z ostatnich dni jest samoistne zapalenie się Note 7 na pokładzie samolotu jednej z amerykańskich linii lotniczych.

Teraz mamy kolejny dowód, że posiadanie nawet nowego Galaxy Note 7 jest niebezpieczne. W jednej z restauracji szybkiej obsługi Burger King znajdującej się w Korei Południowej spłonęła kolejna sztuka. Tym razem mamy nawet zapis wideo z tego zdarzenia. Jest to drugi Note 7 z „bezpiecznej” partii, który wybuchł w rodzimym kraju Samsunga. Skutki mogłyby być poważniejsze, gdyby urządzenie zapłonęło w kieszeni lub torebce. Mogłoby dojść do uszkodzenia ciała właściciela oraz wszystkich przedmiotów i odzieży, która była w kontakcie z wadliwym Galaxy Note 7.

W związku z zagrożeniem, amerykańscy operatorzy wycofali z oferty flagowy fablet Samsunga oraz wprowadzili możliwość wymiany zakupionych już jednostek na inny model, dowolnej marki. W Polsce, operatorzy jak T-Mobile czy Play nadal oferują Galaxy Note 7 na swoich strona internetowych.

Źródło: News.Joins, SamMobile

News został wyświetlony od 21.11.2023 już 785 razy.