in

Xbox SmartGlass – kontroluj swojego Xboxa 360 i Xboxa One

Aplikacja Xbox SmartGlass na smartfonie lub tablecie ma nam służyć jako drugi ekran naszej konsoli 360 lub One. Znajdziemy ją w App Store, Google Play oraz oczywiście w Windows Store.

Dzięki aplikacji połączymy urządzenie mobilne z naszą konsolą za pomocą konta Microsoft. Nasz smartfon lub tablet wykorzystamy jako przewodnik po grach, filmach, serialach lub wydarzeniach sportowych. Z aplikacją możemy obsługiwać ekran główny w Xboxie i wykorzystywać jako kontroler. Bez problemu przewiniemy film lub przejrzymy strony internetowe i całą zawartość konsoli. Wykorzystać możemy ją również jako klawiaturę.

Główne funkcje aplikacji Xbox SmartGlass:

Przejdź na konsolę Xbox One używając klawiatury dotykowej na swoim urządzeniu Kontroluj multimedia i dekoder za pomocą pilota SmartGlass Przeglądaj Internet na telewizorze, używając swojego urządzenia mobilnego Ulepsz oglądanie i rozgrywki używając aplikacji SmartGlass companion Usprawnij swoje działania dzięki szybszemu i niezawodnemu połączeniu Wyszukuj, przeglądaj i przypinaj zawartość, aby ją odtworzyć na konsoli Xbox One Śledź osiągnięcia, uzyskuj pomoc w grze, wysyłaj znajomym wiadomości i oglądaj klipy z gier

Pobierz (Xbox One):

googleplayappstorewindows

Pobierz (Xbox 360):

googleplayappstorewindows

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Ładowanie…

0

Comments

0 comments