Zedge – darmowe tapety, dzwonki i wiele innych

zedge_logo Era ściągania na potęgę tapet, dzwonków czy gier może już minęła i młodsze pokolenia mogą tego nie zrozumieć, ale taka aplikacja jak Zedge może przydać się do pobrania jednej z tych rzeczy zupełnie za darmo. W serwisie na pewno każdy znajdzie coś coś dla siebie! Letnie promocje i rabaty na Gearbest" style="text-decoration: underline">dla siebie. Zedge pobrać można bezpłatnie z App Store, Google Play oraz Windows Store.

Zedge zawiera wiele kontentu, który umożliwi nam personalizację smartfony czy tabletu. Wszystko oczywiście zależy od rodzaju systemu, bo na Androida pobrać możemy tapety, dzwonki, dźwięki powiadomień, gry czy nawet ikony. Z kolei na Windows oraz iOS ściągniemy wyłącznie tapety oraz dzwonki. Wszystkie zawarte w bazie rzeczy możemy wyszukiwać po frazie lub sugestii zaproponowanej przez Zedge.

zedge1zedge2

Tapety przeważnie dostosowane są do każdego urządzenia. W Androidzie mamy najwięcej możliwości działania w aplikacji mogąc ustawić automatyczną zmianę tapety, widget, aby szybko zmieniać tapetę lub dostosować indywidualny dzwonek do kontaktu.

Wszystkie rzeczy z Zedge możemy udostępniać znajomym.

Pobierz:

googleplayappstorewindows

Wpis został wyświetlony od 24.11.2023 już 648 razy.