Zwiastun LG V20 pokazuje jego wielozadaniowość

lgv20_zwiastuj_tweekOd kilku tygodni wiemy, że nadchodzący LG V20 będzie pierwszym na świecie smartfonem z Androidem 7.0 Nougat na pokładzie od razu po wyjęciu z pudełka. Teraz koreańska firma, a właściwie jej amerykański oddział opublikował film zwiastujący nowe urządzenie.

Oficjalna zapowiedź jest nieco nietypowa, ponieważ została zrobiona w kuchni. Wiemy też, że została całkowicie zrealizowana za pomocą V20, ale LG nie zdradziło czy wideo zostało w jakikolwiek sposób „podkręcone” lub edytowane. Zwiastun LG V20 porównuje niektóre z zadań, z którymi mamy do czynienia podczas gotowania do funkcji, które możemy mieć na swoim urządzeniu lub ich nie mieć. W tym przypadku chodzi o wielozadaniowość, która jest potrzebna w obu przypadkach.

Można szybko przełączać się pomiędzy aplikacjami z łatwością. To samo dotyczy gotowania, gdzie musimy „przełączać się” pomiędzy naczyniami, aby niczego nie przypalić. W przypadku aplikacji najważniejsze musimy mieć na górze, aby mieć ułatwiony dostęp.

LG V20 oferuje ważne funkcje, w tym wielozadaniowość picture in picture i podzielność okien. Innym aspektem wyróżnionym przez LG jest możliwość przeciągania i upuszczania okien, aby zmienić kolejność w menu szybkiego wyboru.

LG zaprezentuje V20 już 6 września, jednak nie wiemy jeszcze, kiedy trafi on do oficjalnej sprzedaży.

September 6 is looking pretty sweet. See what the #LGV20 with @Android Nougat can do out of the box.https://t.co/0P9fMtH1W1

— LG USA Mobile (@LGUSAMobile) 26 sierpnia 2016

Artykuł został wyświetlony od 15.09.2023 już 601 razy.